Klip Haberleri

Fatih Karabulut’tan Suskun Günahkar şarkısına klip

today24 Ağustos 2021 61

Background
share close

Sanatçı Fatih Karabulut’un sözü ve müziği kendisine ait olan, aranjesi Hakan Yelbiz tarafından yapılan ilk teklisi Kınay Production etiketi ile yayınlanan”Suskun Günahkar” kliplendi.

Konser tadında geçen ve İstanbul’un değişik mekanlarında çekimleri yapılan klipte Fatih Karabulut’a, podyumların aranan mankenlerinden Dilara Kırmıt eşlik ederken, yönetmen koltuğunda son dönemlerin öne çıkan yönetmenlerinden Metin Kuru oturuyor.

Çekimlerin kalabalık bir ekiple 2 günde tamamlandığını belirten Fatih Karabulut, müziğin hep hayatının bir yerlerinde olduğunu belirtirken, Suskun Günahkar’ın ardından bu bağın daha da güçlenerek devam edeceğine inandığını belirtti. Sanat ve iş dünyasının desteğinin başarısında önemli bir yeri olduğunu belirten Fatih Karabulut, yakın bir tarihte yeni çalışmalarının da duyurusunu yapacağının müjdesini verdi.

Written by: Pi Editör

Rate it

Previous post

Basın Bültenleri

Kinyas OZ Müzik ve Edebiyat alanında üretmeye devam ediyor.

Pilot ve Uçak Mühendisi olan Kinyas OZ 1984 yılında Adana'da doğdu. Uzun yıllar çeşitli gruplarda davul çalmış olan Kinyas OZ profesyonel müzik hayatına tiyatro, dizi ve reklam müzikleri besteleyerek başladı. Diğer bir yandan da yazarlık kariyerini devam ettiren Kinyas OZ'un, fantastik, macera ve bilim kurgu kategorilerinde Bonz, Vegter ve Sinaptik Yargıç adlı kitapları bulunmaktadır. Sanat hayatına sürekli üretim sloganıyla devam eden Kinyas OZ'un 2020-2021 yılı içerisinde yayınlanmış 2 albüm, 16 […]

today14 Temmuz 2021 47

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%